Izvēlne
Pirkumu grozs

Garšvielas dārzeņiem

Garšvielas dārzeņiem
Garšvielas dārzeņiem
Garšvielas dārzeņiem

Apraksts

Manas iecienītākās garšvielas no Spice House pieejamas arī mūsu interneta veikalā! 


Komplektā:

Garšvielas sakņu dārzeņiem 

Garšvielu maisījums lieliski piemērots dažādu sakņu dārzeņu gatavošanai sildošos sautējumos, dārzeņu biezeņos un biezzupās, vai arī papildinot krāsnī ceptus kartupeļus, ķirbjus, burkānus u.c. sakņu dārzeņu ēdienus. Dažādu dārzeņu ēdieni - dārzeņu kotletes, plācenīši, zupas, mērces arī izdodas lieliski un ļauj izbaudīt mūsu vietējo rudens un ziemas sezonas dārzeņu īpašo burvību. Ikdienas dārzeņu maltītes ar sakņu dārzeņu garšvielu garšos lieliski kopā gan ar gaļu, gan citām piedevām.

Saulainais ķiploks 
Garšvielu maisījums ar smiltsērkšķiem, mango un pikanto sierāboliņu piešķir jaunu un aromātisku garšas noti dažādu dārzeņu ēdieniem, svaigiem salātiem un salātu mērcēm, zupām, biezzupām un mērcītēm - gan siltām, gan aukstām krējuma vai jogurta mērcēm. Arī dažādos gaļas ēdienos teicami iederēsies garšvielu maisījums Saulainais ķiploks. 
Izmēģini Saulaino ķiploku arī uzkodās kopā ar svaigo sieru.

Saimnieces Īpašais garšvielu maisījums (ar citronu)
Burvīgs un aromātisks garšvielu maisījums ar citronu lieliski papildina ne vien visdažādākos salātus un salātu mērces,  siltās un aukstās krējuma vai jogurta mērcītes, bet teicami garšos kopā arī ar zivīm, īpaši lasi, mazsālītu lasi, kā arī jūras veltēm. Pievieno to gardām zupām un biezzupām, dārzeņu, kāpostu ēdieniem (ar Briseles kāpostiņiem, kas ātri acepti uz pannas kopā ar nelielu daudzumu eļļas un garšvielu maisījumu) un dažādiem gaļas, īpaši putnu gaļas, ēdieniem.


Ražotājs: Sia Silantro

Svars: 70g


5,45€
Bez nodokļa: 4,50€
  • Pieejamība: Pieejams
  • Kods: Garšvielas dārzeņiem
  • Svars: 70.00g
Mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu saturu un analizētu datu plūsmu. Noklikšķiniet zemāk, lai piekristu sīkdatņu izmantošanai tīmeklī. Ja vēlaties iepazīties ar sīkdatņu politiku vai atsaukt savu piekrišanu visām vai dažām no sīkdatnēm, lūdzu, skatiet sīkdatņu politiku.