Izvēlne
Pirkumu grozs

Spice house komplekts Maizei

Spice house komplekts Maizei
Spice house komplekts Maizei
Spice house komplekts Maizei

Apraksts

5 dažādas garšvielas no SIA Silantro.

Komplektā:

1) burvīgu un smaržīgu 8 dažādu sēkliņu maisījumu ar timiānu, ko vari vai nu pievienot maizes mīklai, vai arī vienkārši pārkaisīt maizītei. 
2) Bruschettas garšvielu maisījumu ar tomātiem, kas teicami piestāv brusketām, dažādām karstmaizītēm, arī picai un kārtainās mīklas sāļajām maizītēm. 
3) Itāļu garšvielu maisījumu ar olīvām, kas izcili garšo ar fokačas maizi, uz picas, karstmaizītēm, sāļajām vafelēm un krekeriem. 
4) Utshko suneli jeb Zilo sierāboliņu (ar burvīgi maigi riekstainu garšu un aromātu), kas izcili iederas pie rupjmaizes. 
5) Un garšvielu maisījums Cafe de Paris zaļumu sviesta pagatavošanai pie svaigi ceptas maizītes. Garšvielu zaļumu sviestam vari pievienot arī avokado "sviestam", ja nelieto klasisko sviestu.
6,29€
Bez nodokļa: 5,20€
  • Pieejamība: Pieejams
  • Kods: Spice House komplekts Maizei
  • Svars: 120.00g
Mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu saturu un analizētu datu plūsmu. Noklikšķiniet zemāk, lai piekristu sīkdatņu izmantošanai tīmeklī. Ja vēlaties iepazīties ar sīkdatņu politiku vai atsaukt savu piekrišanu visām vai dažām no sīkdatnēm, lūdzu, skatiet sīkdatņu politiku.