Izvēlne
Pirkumu grozs

Par saimniecību


Absolūts ēd ir kļuvis par logo arī mūsu, Lipsku ģimenes saimniecībai. Mūsu sirdslieta ir - DĀRZEŅI. Ziemas/pavasara sezonā piedāvājam mikrozaļumus, bet vasaras/rudens sezonā - sezonālas dārzeņu kastes. Esam arī mājražotāji, un pie mums top arī dārzeņu, zaļumu, ogu un sēņu pulveri, sukādes un arī tējas bumbas.

Saimniecība ir bioloģiski sertificēta.  Atrodamies Krimuldas novadā, netālu no Inciema. Piedāvājam piegādi Rīgā, Mārupē, Valmierā, Cēsīs un Siguldā.

Kad savā laikā stājos Latvijas Universitātē filozofos, man pat sapņos nerādījās, ka paies gadi un es vēlēšos iegūt ne tikai filozofa diplomu, bet arī lauksaimnieka. Bet dzīvē jau nekad visu iepriekš nevar zināt, un izdevības ir jāizmanto tad, kad tās tiek piedāvātas, neturoties stingri pie kādiem iepriekš sacerētiem plāniem. Tīri dabiski - dzīve tajos vienmēr veic korekcijas, un labāk tās pieņemt, nevis skumt, ka sākotnējais plāns nenostrādāja. Labotais variants nebūt nav sliktāks par pirmo plāna uzmetumu, tas ir pat vēl labāks.


Tā nu šobrīd mūsu ģimenes pamatnodarbošanās ir - lauksaimnieki. Zemnieki. :) No vienas puses ļoti skaists vārds, ne? Dzīvojam mēs laukos, tiešām skaistā vietā prom no lieliem ceļiem, mežu ielokā, un audzējam... ko nu varam izaudzēt. Turklāt - audzējam visu cauru gadu. Zaļumu. Un to piedāvājam arī jums - mikrozaļumu veidā pat vislielākajā ziemas salā. 


Mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu saturu un analizētu datu plūsmu. Noklikšķiniet zemāk, lai piekristu sīkdatņu izmantošanai tīmeklī. Ja vēlaties iepazīties ar sīkdatņu politiku vai atsaukt savu piekrišanu visām vai dažām no sīkdatnēm, lūdzu, skatiet sīkdatņu politiku.