Izvēlne
Pirkumu grozs

Mikrozaļumu kastes

Mikrozaļumu kastes


Paldies visiem, kas bija kopā ar mums šajā vasaras/rudens sezonā. Ceru, tas bija gards un daudziem atklājumiem bagāts garšas piedzīvojums. Ziemas/pavasara sezonā mūsu piedāvājums nu jau devīto gadu - piegādāsim svaigu zaļumu līdz jūsu durvīm arī bagrākajā salā.

Mikrozaļumu kaste. *BIO sertificēta

Cena 12,50 eur. 

Bezmaksas piegāde.

Kastē 10 zaļumu kastītes. Zaļumi, ar ko var papildināt ikvienu maltīti, ko var pievienot kokteiļiem vai uzgrauzt vienkārši tāpat. Var pasūtīt zaļumu mix kasti, kur iekšā būs dažādi zaļumi - redīsi, sinepes, brokoļi, rukola, kressalāti, saulespuķes, zirņi. Var pasūtīt arī kasti ar viena-divu veida zaļumiem, norādot ar kuriem. Piedāvājumā ir arī kviešu zelmenis. Standarta mix kastē tas nav iekšā, bet ja kāds vēlas, var pasūtīt, lai ieliek.

Pasūtot 3 un vairāk kastes uz vienu adresi - atlaide 10% jeb 11 eur/kaste

Pasūtot 7 un vairāk kastes uz vienu adresi 20% atlaide jeb 10 eur/kaste

Pasūtīšana. Vislabāk raksti uz epastu ilze.lipska @ gmail.com, norādot, ko pasūti, kā arī piegādes adresi un telefonu tam, kurš visu saņems. Sazvanīt mani ir grūtāk, dzīvojam laukos, Bites 18+ zonā, sarunas bieži pārtrūkst, pēdējā laikā pārāk bieži, tāpēc drošāk ir rakstīt. Arī tamdēļ, ka man rokas var būt netīras, nevarēšu pacelt, bet vakarā noteikti e-pastu skatīšu, un atbildēšu, ka pasūtījums ir pieņemts.

Vai arī sazinies caur kādu no soc.tīkliem:

Seko jaunumiem 

Instagram: @absolut_ilze

Facebook: Absolūts ēd

Piegādes uz gandrīz visu Rīgu, Mārupi un Siguldu katru nedēļu. Kā arī iespējamas piegādes uz Ādažiem, Cēsīm, Valmieru

Mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu saturu un analizētu datu plūsmu. Noklikšķiniet zemāk, lai piekristu sīkdatņu izmantošanai tīmeklī. Ja vēlaties iepazīties ar sīkdatņu politiku vai atsaukt savu piekrišanu visām vai dažām no sīkdatnēm, lūdzu, skatiet sīkdatņu politiku.