Izvēlne
Pirkumu grozs

Sezonas kastes

Sezonas kastes


Sezonas kastes pieejamas vasaras/rudens sezonā (jūnijs - oktobris)
Novembrī - RUDENS KASTE 25 eur (sezonāli dārzeņi + dažas kastītes mikrozaļumi).
Decembrī - ZIEMAS KASTE 25 eur (sezonāli dārzeņi + 5 kastītes mikrozaļumi + pulveris vai sukādes)
BIOLOĢISKI sertificēti dārzeņi.
Piegādes tikpat kā visā Rīgā, Mārupē pirmdienās un ceturtdienās. 

Absolūts ēd sezonas kaste ir mainīgs lielums, jo mainīga ir mūsu sezona. Košā, svaigā, gardā sezona, kuras laikā mēs aicinām jūs izvēlēties vietējo, bioloģisko un sezonālo, ēst vairāk dārzeņus. Tie ir tik dažādi! Cenšos padalīties ar idejām, kā tos gatavot un priecājos, kad to darāt arī jūs! 
Cenšos arī vienmēr precizēt kastes saturu (sekojiet aktualitātēm Instagram un Facebook), bet jāņem vērā, ka laikapstākļu dēļ var notikt arī nelielas izmaiņas, kuras laicīgi paredzēt nevar, ja kaut kas mums aiziet bojā vai nav paspējis izaugt, tad to aizstājam ar kaut ko citu, kas ir izaudzis. Protams, ja ir kāds dārzenis, kas aug pašiem, vai kas galīgi neiet pie sirds, to kastēs neliksim, aizstāsim ar ko citu.
Absolūts ēd ir bioloģiski sertificēta ģimenes saimniecība un mūsu piedāvājumā ir:
Sezonas kaste (20 eur vērtība)
Īpaša sezonas kaste (30 eur),
kā arī Extra sezonas kaste (35eur), kur klāt nāk kādi papildus dārzeņi vai kad būs sezona, tās var būt ogas, sēnes.  Iespējami arī kādi pēdējā brīža īpašie piedāvājumi, ko var pasūtīt papildus, sekojiet līdzi Instagram vai Facebook. Jau tradīcija ir ĶIRBJU KASTE, ja sezona labvēlīga, iespējama arī GURĶU kaste, GAILEŅU kaste, MELOŅU kaste u.c. 
Baudām sezonu! Mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu saturu un analizētu datu plūsmu. Noklikšķiniet zemāk, lai piekristu sīkdatņu izmantošanai tīmeklī. Ja vēlaties iepazīties ar sīkdatņu politiku vai atsaukt savu piekrišanu visām vai dažām no sīkdatnēm, lūdzu, skatiet sīkdatņu politiku.