Izvēlne
Pirkumu grozs

Sezonas kastes

Sezonas kastesPiegādes KATRU PIRMDIENU* gandrīz visā Rīgā, Mārupē.


Absolūts ēd sezonas kaste ir mainīgs lielums, jo mainīga ir mūsu sezona. Košā, svaigā, gardā sezona, kuras laikā mēs aicinām jūs izvēlēties vietējo, bioloģisko un sezonālo, ēst vairāk dārzeņus. Tie ir tik dažādi! Cenšos padalīties ar idejām, kā tos gatavot un priecājos, kad to darāt arī jūs! 
Cenšos arī vienmēr precizēt kastes saturu (sekojiet aktualitātēm Instagram un Facebook), bet jāņem vērā, ka laikapstākļu dēļ var notikt arī nelielas izmaiņas, kuras laicīgi paredzēt nevar, ja kaut kas mums aiziet bojā vai nav paspējis izaugt, tad to aizstājam ar kaut ko citu, kas ir izaudzis. Protams, ja ir kāds dārzenis, kas aug pašiem, vai kas galīgi neiet pie sirds, to kastēs neliksim, aizstāsim ar ko citu.
Absolūts ēd ir bioloģiski sertificēta ģimenes saimniecība un mūsu piedāvājumā ir:
no JŪNIJA līdz DECEMBRIM
Sezonas kaste 25 eur
EXTRA sezonas kaste 35 eur
Jaunums no 2023.gada - Pakomātam draudzīgā sezonas kaste (Sezonas kaste, kas sapakota ar tādiem dārzeņiem un tā, lai varētu nosūtīt pakomātā. Svarīgi - pēc piegādes, izņemt kasti pēc iespējas ātrāk no pakomāta!) 


Par iknedēļas kastes aktuālo saturu meklē informāciju mūsu sociālajos tīklos -
Baudām sezonu, svinot ik dienu! Mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu saturu un analizētu datu plūsmu. Noklikšķiniet zemāk, lai piekristu sīkdatņu izmantošanai tīmeklī. Ja vēlaties iepazīties ar sīkdatņu politiku vai atsaukt savu piekrišanu visām vai dažām no sīkdatnēm, lūdzu, skatiet sīkdatņu politiku.