Izvēlne
Pirkumu grozs

Sezonas kastes

Sezonas kastes

Absolūts ēd sezonas kaste ir mainīgs lielums, jo mainīga ir mūsu sezona. Košā, svaigā, gardā sezona, kuras laikā mēs aicinām jūs izvēlēties vietējo, bioloģisko un sezonālo, ēst vairāk dārzeņus. Tie ir tik dažādi! Cenšos padalīties ar idejām, kā tos gatavot un priecājos, kad to darāt arī jūs! 
Cenšos arī vienmēr precizēt kastes saturu, bet jāņem vērā, ka laikapstākļu dēļ var notikt arī nelielas izmaiņas, kuras laicīgi paredzēt nevar, ja kaut kas mums aiziet bojā vai nav paspējis izaugt, tad to aizstājam ar kaut ko citu, kas ir izaudzis. Protams, ja ir kāds dārzenis, kas aug pašiem, vai kas galīgi neiet pie sirds, to kastēs neliksim, aizstāsim ar ko citu.
Absolūts ēd ir bioloģiski sertificēta ģimenes saimniecība un mūsu piedāvājumā ir sezonas kaste (15 eur vērtība) un īpaša sezonas kaste (25 eur), kur klāt nāk kādi papildus dārzeņi vai kad būs sezona, tās var būt ogas, sēnes. Iespējami arī kādi pēdējā brīža īpašie piedāvājumi, ko var pasūtīt papildus, sekojiet līdzi Instagram vai Facebook. Baudām sezonu! 

Sezonas kastes pieejamas vasaras/rudens sezonā (aptuveni maijs-oktobris) *BIOLOĢISKI sertificēti dārzeņi
Piegādes tikpat kā visā Rīgā, Mārupē un Siguldā pirmdienās un ceturtdienās. 
Mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu saturu un analizētu datu plūsmu. Noklikšķiniet zemāk, lai piekristu sīkdatņu izmantošanai tīmeklī. Ja vēlaties iepazīties ar sīkdatņu politiku vai atsaukt savu piekrišanu visām vai dažām no sīkdatnēm, lūdzu, skatiet sīkdatņu politiku.